Lek. stom. Agnieszka Duplaga

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Swoją wiedzę stale poszerza biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach m.in. „Art. Of Composite – estetyka kompozytowa bez tajemnic”, czy „Diagnostyka problemów dziąsłowo-śluzówkowych i podstawowe zabiegi w periodontologii”.

Była również zaangażowana w program profilaktyczno-edukacyjny „Chroń dziecięce uśmiechy” – coroczny cykl bezpłatnych przeglądów dla dzieci szkół podstawowych, organizowany przez Wrigley Polska i Polski Czerwony Krzyż.

Jak sama mówi, praca lekarza dentysty od zawsze była jej marzeniem i najważniejszy dla niej jest dobry kontakt z pacjentem oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji, aby w każdym przypadku móc wybrać dla niego optymalną metodę leczenia.

Pacjenci cenią ją za szczególnie dużą rzetelność i dokładność. Dba, aby każda interwencja stomatologiczna zakończyła się nie tylko z sukcesem dla zdrowia, ale i estetycznego wyglądu uzębienia pacjenta.

W Triclinium zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz protetyką estetyczną. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych oraz dzieci.