lek. dent. Kamila Wasiluk

Lekarz stomatolog, ortodonta o międzynarodowym doświadczeniu (dyplom Master of Science in Orthodontics), lekarz medycyny estetycznej i współzałożycielka Triclinium.

Z natury perfekcjonistka przywiązująca dużą wagę do detali i estetyki, osobowość o niezwykle analitycznym i logicznym umyśle.

W 2002 roku ukończyła studia stomatologiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przez kilka lat pracowała jako lekarz stomatolog dzieci i dorosłych. Od 2007 profesjonalnie zajmuje się ortodoncją i estetyką twarzy. Przez 12 lat podnoszenia kompetencji udało się jej zdobyć unikalne umiejętności z zakresu nowoczesnych terapii ortodontycznych i umiejętnego ich łączenia z medycyną estetyczną w celu uzyskiwania nie tylko prawidłowego zgryzu, ale też optymalnej estetyki rysów twarzy.

W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu kosmetologii dla lekarzy w Wyższej Szkole Kosmetologii i Promocji Zdrowia.

W 2012 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

W 2014 roku ukończyła studia specjalizacyjne z ortodoncji na Donau University w Austrii, uzyskując tytuł MSc. in Orthodontics.

Potrzeba stałego poszerzania wiedzy motywuje dr Kamilę do regularnego uczestnictwa w szkoleniach. Ukończyła ponad 50 kursów prowadzonych przez różnych wykładowców z Europy, USA, Ameryki Południowej, zapoznając się z nowoczesnymi standardami i metodami prowadzenia terapii ortodontycznych, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Tak szerokie spojrzenie na wszystkie najważniejsze światowe trendy i techniki ortodontyczne pozwoliły jej na wypracowanie swoich własnych, autorskich metod, optymalnie dobieranych do wieku pacjentów i wady zgryzu.

Jej ambicją jest szerzenie wiedzy i zwiększenie świadomości stomatologiczno-ortodontycznej, stąd pomysł na blog Mama Ortodonta, który prowadzi regularnie od 2017 roku.

Swoim pacjentom gwarantuje optymalne i indywidualnie dobrane metody lecznicze, by efekt terapii był jak najlepszy, naturalny i trwały. Dbając o estetykę twarzy układa plan leczenia ortodontycznego w taki sposób, by oszczędzić pacjentowi ekstrakcji zębów.

Dużą wagę przykłada do stworzenia pacjentowi miłej u serdecznej atmosfery podczas wizyty w gabinecie.